Hilton Garden Inn Radom – Nowy hotel w Centralnej Polsce
8 maja 2024 roku Hilton Garden Inn Radom powitał swoich pierwszych gości, stając się pierwszym sieciowym hotelem w Radomiu. Zlokalizowany przy ulicy Kilińskiego, tuż obok przepięknego radomskiego deptaku i fontann przy ulicy Żeromskiego, hotel łączy w sobie historię i nowoczesność.

Zabytkowa architektura i nowoczesny design
Hotel składa się z dwóch części: zabytkowego, neorenesansowego pałacyku, który przez lata służył jako siedziba Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego, oraz nowoczesnej dobudowanej części, harmonijnie wkomponowanej w otoczenie z poszanowaniem historycznego charakteru miejsca.

Dlaczego Hilton w RADOMIU?
Spółka Unirest Hotele, właściciel obiektu, ma już w swoim portfolio cztery inne hotele pod brandem Hiltona: w Krakowie, Oświęcimiu i Gdańsku. Hilton to marka międzynarodowa, znana z wysokich standardów wyposażenia i obsługi. Radom, z jego pięknymi miejscami, ogromnym potencjałem i niesamowitą ludzką otwartością, jest idealną lokalizacją dla kolejnego obiektu tej sieci. Dodatkowo, doskonały dojazd i centralne położenie w Polsce czynią Radom atrakcyjnym miejscem dla turystów i biznesmenów.

Co oferuje Hilton Garden Inn Radom?
Hotel dysponuje 114 pokojami, mogącymi pomieścić łącznie 228 osób. Sala konferencyjna 
o powierzchni 300 m² z możliwością podziału na trzy mniejsze sale, stanowi doskonałe miejsce na organizację spotkań i wydarzeń biznesowych. Restauracja Meritum, mieszcząca 180 gości, oferuje wykwintne menu, a dodatkowe udogodnienia, takie jak siłownia, sauna oraz podziemny parking, zapewniają komfortowy pobyt.

Idealne miejsce na wydarzenia i eventy
Hilton Garden Inn Radom to idealne miejsce dla grup liczących od 150 do 180 osób, z możliwością wynajęcia hotelu na wyłączność. Bogaty katalog eventowy oraz profesjonalna pomoc w organizacji różnorodnych wydarzeń sprawiają, że hotel jest doskonałym wyborem zarówno na spotkania biznesowe, jak i prywatne uroczystości.

Zapraszamy do Hilton Garden Inn Radom – miejsca, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a każdy gość jest dla Nas wyjątkowy.

Jana Kilińskiego 14
26-610 Radom

+48 795 525 258
barbara.stawiarska@hilton.com

www.unirest-hotele.pl/hilton-garden-inn-radom


Galeria