Dlaczego warto spotkać się na Mazowszu?
Bo Mazowsze to region możliwości!

 

Największy, najludniejszy, położony centralnie. Ze stolicą Polski, Warszawą, najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym w kraju. To w Warszawie dochodzi do kumulacji potencjału finansowego i spotkań biznesowych. Naturalnym kierunkiem, na który przenosi się owa intensywność, jest Mazowsze. Województwo jest świetnie skomunikowane, posiada bogatą ofertę wypoczynkową i wysokiej klasy obiekty hotelowo-konferencyjne, a także coś co zdecydowanie wyróżnia Mazowsze, czyli dużą bazę obiektów unikalnych. To tu tworzy się klimat dla biznesu.

Region oferuje wszystko to, co jest niezbędne do skutecznego budowania relacji i zaufania. Przyrodę chronioną i dziką, która zadziwia przyjezdnych. Kulturę charakterystyczną, wyróżniającą się i barwną. Posiada dziedzictwo związane z najbardziej rozpoznawalnym kompozytorem, Fryderykiem Chopinem, i miejsca, które o nim opowiadają – nowocześnie, interaktywnie i w wielu językach. Jest też historia i wspaniale zachowane zabytki, od średniowiecznych zamków po monumentalne, XIX-wieczne twierdze. Ta niezwykła mieszanka atrakcji Mazowsza w połączeniu z luksusowymi obiektami konferencyjno-noclegowymi to przepis na niezapomniane przeżycia, pobudzanie kreatywności oraz świeże pomysły w biznesie.

Mazovia Convention Bureau (MCB), działające w strukturach Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, to kluczowy partner dla organizatorów wydarzeń w województwie mazowieckim. MCB oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie planowania i realizacji konferencji, kongresów, spotkań korporacyjnych oraz podróży motywacyjnych.
 

ul. Nowy Świat 27/2
00-029 Warszawa

+48 22 877 20 10
biuro@mrot.pl

www.mrot.pl