Aparthotel Termy Uniejów


Odpoczynek i biznes w sercu term uniejów

Aparthotel Termy Uniejów to miejsce, które powstało z myślą o relaksie i odpoczynku. W przestrzeniach zaprojektowanych tak, by Goście czuli się jak najbardziej swobodnie, możesz wypocząć zarówno w pojedynkę, ze współpracownikami, z przyjaciółmi, jak i z rodziną. Bliskość Term Uniejów sprawia, że hotel posiada w swojej ofercie wiele udogodnień wzbogaconych o dostępność wody termalnej.

Aparthotel Termy Uniejów to 15 000 mkw. innowacyjnej przestrzeni, na której znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne, luksusowy czterogwiazdkowy hotel, strefa odnowy biologicznej, SPA oferujące zabiegi na bazie wody termalnej, ekskluzywna restauracja AQUA oraz Lobby Bar.

Eleganckie i nowoczesne przestrzenie zostały zaprojektowane i wyposażone w oparciu o najnowsze trendy, które wspierają rozwój innowacyjnych pomysłów, współpracę biznesową oraz umożliwiają zachowanie work-life balance.

Integracja biznesowa

Misją Aparthotelu Termy Uniejów jest nie tylko wspieranie kreatywności i rozwoju biznesu, ale także oferowanie kompleksowego i profesjonalnego zaplecza technicznego dla organizacji konferencji, szkoleń i spotkań otoczenia biznesowego.

Innowacyjne rozwiązania sal oraz funkcjonalność wszystkich przestrzeni – zarówno tych przeznaczonych do prowadzenia spotkań, konferencji, jak również odpoczynku - odpowiadają na potrzeby firm we współczesnym świecie. Niepowtarzalny design jest tylko wisienką na torcie.

Wszechstronna przestrzeń eventowa i konferencje

Aparthotel Termy Uniejów stanowi największą bazę konferencji biznesowych w regionie. Nowoczesne centrum konferencyjne to miejsce spotkań przedsiębiorców, przedstawicieli świata akademickiego oraz mediów. Organizowane są tu konferencje, spotkania, sympozja, bankiety i różnego rodzaju eventy, które koncentrują na sobie uwagę wielu zainteresowanych: targetu, inwestorów oraz potencjalnych partnerów.

Aparthotel Termy Uniejów oferuje w pełni wyposażoną strefę konferencyjną o łącznej powierzchni 745 mkw. – jest to pięć sal konferencyjnych, strefa work zone, w której znajduje się board room oraz bardzo obszerne foyer. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w rzutnik multimedialny wysokiej jakości, flipcharty oraz wskaźniki laserowe ułatwiające biznesowe spotkania

Wysmakowana strona miejsca

Na terenie hotelu działają restauracja AQUA oraz Lobby Bar, w których bogactwo smaków i aromatów kuchni nowoczesnej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską. Oferta restauracyjna jest wykreowana w najdrobniejszych szczegółach tak, by zaspokajała oczekiwania, upodobania i gusta smakowe wszystkich Gości - nawet te najbardziej wyrafinowane.

Restauracja AQUA w swoich eleganckich wnętrzach swobodnie pomieści aż 200 osób jednocześnie. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako przestrzeń dla organizacji wesel, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych.

Różnorodność zaaranżowanych stref oraz ich płynne przenikanie się tworzy Aparthotel Termy Uniejów miejscem doskonałym do pracy i wypoczynku, które w pełni zaspokaja potrzeby Gości biznesowych, indywidualnych oraz rodzin z dziećmi.

Dział sprzedaży:
konferencje@aparthotel-termyuniejow.pl
Weronika Jenny tel.: +48 509 997 762Galeria

Aparthotel Termy Uniejów


Organizator:
Partner główny: